Popis

Batériová zostava BYD H zaujme svojou inovatívnou metódou inštalácie Plug & Play. Výkonná batéria Lithium-Iron-Phoshate je jednou z mála skutočných vysokonapäťových batérií na trhu. Unikátna vo svojej cenovej kategórii, schopná pridať ďalšie moduly batérií po inštalácii. Vlastník si môže batériu kedykoľvek prispôsobiť svojim osobným potrebám.

SMA Energy Meter zabezpečuje výkonné riešenie merania pre inteligentné hospodárenie s energiou vo fotovoltických systémoch. Jeho integrácia vytvára koordinovanú konfiguráciu systému, ktorá zaručuje najvyšší výkon a stabilitu s najlepšími úsporami nákladov a zvýšenou vlastnou spotrebou.

So zariadením SMA Sunny Boy Storage profitujú zákazníci pri výrazne znížených nákladoch na systém a inštaláciu. Vďaka striedavému napájaniu je možné menič batérií kedykoľvek nainštalovať alebo rozšíriť na ľubovoľnom mieste, bez ohľadu na to, či je už nainštalovaný fotovoltický systém. Zariadenie Sunny Boy Storage je skutočným obchodníkom, ktorý využíva vysokonapäťovú technológiu, aby bola nákladovo efektívna. Najdôležitejšie funkcie pre inteligentnú správu batérií sú integrované. Vďaka tomu je prístroj Sunny Boy Storage ideálnou voľbou pre zákazníkov.

Prílohy

 technicky_list_byd_akumulator

 technicky_list_SMA_Energy_Meter

 technicky_list_SMA_SB_Storage_2.5

Získajte dotáciu, vyrobte si vlastnú elektrinu a znížte náklady.