Popis

Ohrievače vody LX ACDC/M+K(KW) predstavujú nové technické riešenie ohrevu vody pri využití ekologicky čistých zdrojov energie. Pre ohrev vody sa využíva energia slnka, ktorá pomocou fotovoltických článkov vyrába jednosmerný elektrický prúd, ktorý zohrieva vodu v zásobníku. Originálnym riešením je napojenie na fotovoltické panely, pri ktorom nevznikajú žiadne straty elektrickej energie a preto zariadenie pracuje veľmi efektívne, pričom je zabezpečená tepelná ochrana a bezpečná regulácia celého systému.

Jednoduchosť a variabilita umiestnenia fotovoltických panelov, ich bez údržbová prevádzka a veľmi jednoduché prepojenie s ohrievačom vody pomocou tenkého elektrického kábla dáva prakticky neobmedzené možnosti využitia zariadenia v rodinných a panelových domoch, ako aj v priemyselných objektoch.

Ohrievače vody LX ACDC/M+K je možné použiť ako samostatné elektrické ohrievače vody. Pracujú na princípe dvoch samostatných elektrických okruhov. Prvý je napojený na elektrickú energiu zo siete (AC 230 V) a druhý je napojený na ekologicky čistú elektrickú energiu z fotovoltických panelov. Obidva okruhy môžu pracovať súčasne alebo každý samostatne.

Typy závesných ohrievačov vody LX ACDC/M+K (KW):

  • LX ACDC/M+K 100 l
  • LX ACDC/M+K 125 l
  • LX ACDC/M+K 160 l
  • LX ACDC/M+K 200 l
  • LX ACDC/M+K KW 200 l

Prílohy

  technicky_list_logitex_hybridne_ohrievace_vody.pdf

Získajte dotáciu, vyrobte si vlastnú elektrinu a znížte náklady.